НБУ послабив гривню ще на 6 копійок щодо долара США

Home  >>  Економіка  >>  НБУ послабив гривню ще на 6 копійок щодо долара США

On October 13, 2020, Posted by , in Економіка, Новини, With No Comments

Національний банк України опівдні 13 жовтня оприлюднив довідкове значення курсу 28 гривень 31 копійка за долар. Це на 6 копійок більше за офіційний курс на сьогодні.

На українському міжбанківському валютному ринку торги відкрилися на рівні 28 гривень 29–31 копійка за одиницю американської валюти, станом на 12:30 котирування зросли до 28 гривень 31–32,5 копійки за долар, свідчать дані Finance.ua.

«На торгах по долару спостерігається часта зміна тренду в моменти виходу великих покупців та продавців. Особливого ажіотажу ні з купівлі, ні з продажу поки не спостерігається. Але ще не сказали своє слово нерезиденти, яких поки небагато на ринку і які, швидше за все, вийдуть на міжбанк ближче до обіду», – написали опівдні експерти сайту «Мінфін».

Попри зростання минулого тижня, гривня все ще перебуває поблизу до найнижчих цього року показників (28,4 за долар). Близько двох місяців тому, 17 серпня, торги завершилися на гривню нижче – на рівні 27 гривень 23,5–25,5 копійки за одиницю американської валюти.

а яка ваша думка:

       Multimedia Software