Гривня знову впритул наблизилася до річного мінімуму щодо долара США

Home  >>  Економіка  >>  Гривня знову впритул наблизилася до річного мінімуму щодо долара США

On October 19, 2020, Posted by , in Економіка, Новини, With No Comments

Національний банк України встановив опівдні 19 жовтня довідкове значення курсу 28 гривень 38 копійок за долар. Це на 2 копійки більше за офіційний курс на сьогодні і на 2 копійки менше за рекордне цього року значення (28,4 гривні за долар), встановлене на 6 жовтня.

За даними Finance.ua, станом на 12:35 торги на міжбанківському валютному ринку відбуваються на рівні 28 гривень 37–39 копійок за долар.

Фахівці сайту «Мінфін» не вбачають підстав для знецінення гривні на початку цього тижня.

«Основним мотиватором для всіх учасників торгів буде необхідність розрахунків з бюджетом. Клієнтам треба поспішати закрити свої заборгованості перед державою. Дефіцит гривні у частині великих гравців призведе до збільшення продажів валюти експортерами на фоні зниження можливості щодо її купівлі імпортерами, тому що їм також необхідно закрити свої борги перед податковою», – ідеться в аналізі експертів «Мінфіну».

Гривня нині перебуває поблизу найнижчих цього року показників (28,4 за долар). Близько двох місяців тому, 17 серпня, торги завершилися більш як на гривню нижче – на рівні 27 гривень 23,5–25,5 копійки за одиницю американської валюти.

а яка ваша думка:

       Multimedia Software