Трамп захищає Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист»

Home  >>  Новини  >>  Трамп захищає Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист»

On October 12, 2019, Posted by , in Новини, Світ, With No Comments

Президент США Дональд Трамп 12 жовтня виступив у твітері на захист свого особистого адвоката Рудольфа Джуліані після повідомлень, прокуратура почала розслідування щодо цього юриста.

«Що ж, тепер вони йдуть за легендарним «борцем зі злочинністю» і найкращим мером в історії Нью-Йорка Руді Джуліані. Він може іноді здатися дещо брутальним, але він гарний хлопець і чудовий юрист. Таке одностороннє полювання на відьом відбувається в США», – вважає Трамп.

 

Раніше видання The New York Times повідомило, що у США прокуратура почала розслідування відносно Руді Джуліані.

За даними газети, Джуліані підозрюють у порушенні законів про лобізм. Розслідування пов’язане зі справою проти помічників адвоката Трампа – бізнесменів радянського походження Лева Парнаса і Ігоря Фрумана, заарештованих у США цього тижня за звинуваченням у порушенні фінансування виборчих кампаній.

Федеральні прокурори також перевіряють причетність Джуліані до відставки посла США в Україні Мері Йованович. Вони вважають, що адвокат Трампа намагався підірвати її вплив.

Сам Джуліані заперечує причетність до відставки Йованович, але визнає, що разом зі своїми помічниками і українськими прокурорами збирав інформацію про неї, а також про колишнього віце-президента США Джозефа Байдена і його сина Хантера.

 

Експосол США в Україні Марі Йованович заявила під час спільного засіданні комітетів Палати представників з питань розвідки, закордонних справ і загального нагляду 11 жовтня, що президент США Дональд Трамп чинив тиск на Державний департамент, щоб її звільнили з посади.

 

а яка ваша думка:

       Multimedia Software