Томос для України: Радіо Свобода проведе спецефір до Об’єднавчого собору

Home  >>  Новини  >>  Томос для України: Радіо Свобода проведе спецефір до Об’єднавчого собору

On December 14, 2018, Posted by , in Новини, Політика, With No Comments

15 грудня о 9:30 Радіо Свобода починає спеціальний ефір з нагоди Об’єднавчого собору Української православної церкви, який відбудеться у Софії Київській. 

У суботу ієрархи українських православних церков мають утворити нову українську незалежну церкву, затвердити її статут та обрати нового предстоятеля. 

Голосування буде таємним і визначатиметься голосами більшості. У соборі візьмуть участь ієрархи УПЦ Київського патріархату, ієрархи Української автокефальної церкви і частина ієрархів УПЦ Московського патріархату.

Поки що достеменно невідомо, скільки саме буде представників Російської православної церкви в Україні, оскільки офіційно УПЦ МП не визнає собору і не підтримує створення єдиної помісної церкви.

Томос про автокефалію новообраний предстоятель помісної православної церкви отримає у Константинополі 6 січня 2019 року.

У рамках ефіру дивіться включення з Софійської площі, а також ефір зі студії Радіо Свобода з коментарями експертів й аналітикою на тему створення єдиної помісної православної церкви.

Спеціальний ефір можна дивитися на YouTube, Facebook, Twitter і сайті Радіо Свобода.

 

а яка ваша думка:

       Multimedia Software