Суд ЄС відмовив російським компаніям у позові про скасування санкцій

Home  >>  Новини  >>  Суд ЄС відмовив російським компаніям у позові про скасування санкцій

On September 13, 2018, Posted by , in Новини, Світ, With No Comments

Суд Європейського союзу в Люксембурзі відмовив кільком російським компаніям у позові про скасування запроваджених проти них санкцій, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Скасувати обмежувальні заходи, запроваджені після анексії Криму Росією, просили, зокрема, «Газпромнефть», «Алмаз-Антей», «Роснефть», «Сбербанк» і «ВТБ-Банк».

У постанові суду 13 вересня сказано, що Рада ЄС надала достатньо обґрунтувань для санкцій – підвищити ціну дій Росії, які підривають територіальну цілісність і незалежність України.

«Суд ЄС підтримує обмежувальні заходи, схвалені Радою проти низки російських банків і нафтогазових компаній у зв’язку з кризою в Україні», – йдеться в заяві суду.

У липні 2014 року Євросоюз запровадив економічні санкції проти Росії у зв’язку з анексією Криму і початком збройного конфлікту на Донбасі. Обмежувальні заходи торкнулися енергетики, оборонних підприємств і банків. Дія санкцій прив’язана до виконання Мінських домовленостей. Брюссель продовжує їх кожні півроку.

Низка компаній звернулася до суду ЄС, заявивши у скарзі про те, що Рада Євросоюзу необґрунтовано внесла їх у «чорний список».

 

 

а яка ваша думка:

       Multimedia Software