Сенцов не проситиме помилування в Путіна – сестра режисера (відео)

Home  >>  Новини  >>  Сенцов не проситиме помилування в Путіна – сестра режисера (відео)

On August 15, 2018, Posted by , in Новини, Політика, With No Comments

Український режисер, кримчанин Олег Сенцов не буде просити про помилування в президента Росії Володимира Путіна, заявляє його сестра Наталія Каплан.

«Олег не буде просити помилування у Путіна. Сенцова однозначно використовують як товар, ідуть торги. І я поки не знаю, чим це закінчиться, але сумно, звичайно», – сказала вона у коментарі проекту Радіо Свобода і «Голосу Америки» «Настоящее время».

Напередодні в адміністрації Путіна у відповідь на прохання матері Сенцова помилувати її сина заявили, що режисер сам має просити про помилування в російського президента.

Мати Сенцова направила президенту Росії прохання помилувати сина в липні 2018 року.

Коментуючи позицію російської влади, адвокат Микола Полозов заявив, що жоден із його підзахисних, які підлягали помилуванню, не писали ніяких прохань російському президенту Володимиру Путіну.

Читайте також: Стан передкритичний. Українського режисера Олега Сенцова відвідали в колонії

Напередодні Олег Сенцов розповів російській правозахисниці Зої Свєтовій, яка відвідала його в колонії, що його стан «передкритичний».

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях. 31 травня він заявив, що його «не цікавить обмін», адже він – «людина, яка йде до кінця».

Сенцов і кримчанин Олександр Кольченко були затримані разом із ще двома громадянами України представниками російських спецслужб в анексованому Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північнокавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

Правозахисний центр «Меморіал» вніс Сенцова і Кольченка в список політв’язнів.

 

а яка ваша думка:

       Multimedia Software